DUYURULAR
BAYDD

Önceki Duyuru<< DUYURU 18 >>Sonraki Duyuru

2016-2017 EĞİTİM YILI BURS BAŞVURU SONUÇLARI

2016-2017 eğitim yılında burs almaya hak kazanan ve tek seferlik yardım hakkı kazanan öğrenciler belirlenmiştir. Öğrenciler durumlarını aşağıdaki linkten T.C. Kimlik Numaraları ile veya Öğrenci Numaraları ile sorgulayabilirler. Burs hakkı kazananlara 8 ay burs verilecek olup her bir öğrenci için aylık burs bedeli 100 Tldir. Burslar gerekli belgelerini tamamlayan öğrencilere aktarılacaktır.

Burs ve yardım verilmesinde katkısı olan herkese yapmış olduğu katkılardan ve emeklerinden dolayı teşekkürlerimizi sunarız.

NOT 1: BURSLARIN HESAPLARA AKTARILMASI İÇİN EVRAKLARIN EKSİKSİZ OLARAK DERNEĞE ULAŞMASI GEREKMEKTEDİR. EVRAK EKSİĞİ OLANLARIN BURSLARI EVRAKLARINI TAMAMLADIĞI ZAMAN HESAPLARA YATACAKTIR. İLGİLİ EVRAKLAR İÇİN TIKLAYINZ.

NOT 2: TEK SEFERLİK YARDIM HAKKI KAZANAN ÖĞRENCİLERİN KENDİLERİNE AİT OLAN VE TR İLE BAŞLAYAN BANKA IBAN NUMARALARINI balkicalilar@hotmail.com ADRESİNE GÖNDERMELERİ YETERLİDİR.

BURS SONUÇLARINI SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ.


Balkıca

Döviz
©COPYRIGHT BY MURAT TAKIM BAYDD Başlık küçük alt
DUYURU 18!
2016-2017 eğitim yılında burs almaya hak kazanan ve tek seferlik yardım hakkı kazanan öğrenciler belirlenmiştir. Öğrenciler durumlarını aşağıdaki linkten T.C. Kimlik Numaraları ile veya Öğrenci Numaraları ile sorgulayabilirler. Burs ve yardım verilmesinde katkısı olan herkese yapmış olduğu katkılardan ve emeklerinden dolayı teşekkürlerimizi sunarız.
SONUÇ SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ...