DUYURULAR
BAYDD

Önceki Duyuru<< DUYURU 17 >>Sonraki Duyuru

2016-2017 EĞİTİM YILI BURS BAŞVURUSU

Derneğimizin 2016-2017 Eğitim yılında lisans öğrencilerine sağlayacağı burs başvuruları 19 Eylül 2016 tarihinde başlayıp 21 Ekim 2016 tarihinde sona erecektir. Burs başvuru formuna derneğimizin sitesinden ulaşabilirsiniz. Formu doldurup Dernek merkezine veya kargo posta yoluyla ulaştırabilirsiniz. Başvurulardan sonra değerlendirme yapılıp burs almaya hak kazananlara bilgi verilecektir.

Geçtiğimiz 2015-2016 Eğitim yılında derneğimizden burs alan ve hala eğitimi devam eden öğrencilerimizin okullarından aldıkları öğrenci belgelerini ve transkriptlerini (not durumunu gösterir belge) Dernek merkezine elden veya kargo posta yoluyla ulaştırmaları gerekmektedir.

Sorularınız için derneğin iletişim adreslerini kullanabilirsiniz.

BAŞVURU FORMUNU GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ...

Burs başvurusu ile ilgili bilgilere BAŞVURULAR linkinin alt linki olan BURS BAŞVURU linkindende ulaşabilirsiniz.

Balkıca

Döviz
©COPYRIGHT BY MURAT TAKIM BAYDD Başlık küçük alt
DUYURU 18!
2016-2017 eğitim yılında burs almaya hak kazanan ve tek seferlik yardım hakkı kazanan öğrenciler belirlenmiştir. Öğrenciler durumlarını aşağıdaki linkten T.C. Kimlik Numaraları ile veya Öğrenci Numaraları ile sorgulayabilirler. Burs ve yardım verilmesinde katkısı olan herkese yapmış olduğu katkılardan ve emeklerinden dolayı teşekkürlerimizi sunarız.
SONUÇ SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ...